Sepetinizde ürün bulunmuyor.

promemoriabrand
Markalar

Promemoria

Promemoria promemoria trademark 40mm positive

Promemoria'nın eski kökleri vardır. On dokuzuncu yüzyılda, Sozzi ailesi yerel aristokrasinin arabalarını onarmak için işlettiği dükkan, Como Gölü'ndeki küçük bir kasabada başlayan bir macera. Uzmanlar ve seçkinler için bir etkinlik. Seksenlerin sonlarında Promemoria'nın kökenini verecek zanaatkarlık, dört kuşak boyunca burada, ağaç ve mordan kokuları arasında şekillendi.

Promemoria'nın asla bir mola anı olmaz; sürekli gelişir. Zaman içinde büyüyen ve sürecin tüm aşamalarını bir araya getiren çok yönlü bir üretim gerçekliği: malzeme araştırmasından yüzey araştırmalarına, ince işçilikten deri ürünler, döşeme, gravür, ileri teknoloji işleme, aydınlatma ve tasarıma kadar.

Bugün Promemoria, hayallerin lüks zanaatkar mobilyalara dönüştürüldüğü bir fabrika. Girişimci ve imalatçı doğa ender bir sentez bulmuştur, çünkü Romeo Sozzi küçük sayılardan korkmaz, genellikle ölçmek için çalışır, ancak mükemmellik ve kalitenin hayranlarıyla buluştuğu geniş coğrafi sınırları olan uluslararası bir alanda hareket eder.

 

https://www.promemoria.com/en