Sepetinizde ürün bulunmuyor.

Sıkça Sorulan Sorular

Üye olmadan alışveriş yapabilir miyim?

Yapacağınız alışverişlerde sizlerin temel bilgileri esas alınacağı ve fatura bilgileri için sistemimize üye olmanız gerekmektedir.

Ürün fiyatları neden sürekli değişiyor?

Ürünlerimiz EU bazlı olup fiyatları günlük olarak TCMB EU Efektif satış kuruna göre ayarlanmaktadır.

Ürün elime ulaşmadı ne yapabilirim?

info@mozaikdesign.com adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Alışveriş yapmak için kredi kartı bilgilerimi girmek zorunda mıyım?

Kredi kartı ile alışverişlerinizde SSL güvenliği ile kredi kartı numaranızı sizin dışınızda kimse görüntüleyemez ve ulaşamaz. Kredi kartı numaranızı girdiğiniz anda numaranıza ait bilgiler şifrelenerek bankanıza gönderilir. Firmamız dahil olmak üzere üçüncü şahıslar tarafından bilgilerinizin görüntülenmesi veya ulaşılması mümkün değildir. Kart bilgileriniz, sadece siz ve banka arasındadır.

Havale ile alışveriş yapabilir miyim?

Ödemenizi doğrudan banka hesabımıza yapınız. Lütfen ilgili sipariş Numarasını ödemenizin açıklama kısmına yazınız. Ödemeniz onaylanmadıkça siparişiniz gönderilmeyecektir.

Siparişimi verdim şimdi ne yapmalıyım?

Kredi kartı ile vermiş olduğunuz siparişlerde herhangi bir işlem yapmanıza gerek yoktur. Kayıtlı e-mail adresinize siparişinizin durumu ile ilgili bilgiler tarafımızdan ulaştırılacaktır.

Siparişim elime ne zaman ulaşır?

Siparişiniz İstanbul içi en geç 5 iş günü içerisinde elinize ulaşır.

Yaptığım alıverişlerde teslimat şekilleri nasıldır? Kargo Gönderim Ücretleri Nedir?

Mozaik Teslimat Ekibi tarafından ürünüz prosedürlere uygun olarak paketlenerek size ulaştırır. Kargo gönderim ücretleri şehir dışı için değişiklik göstermektedir.

İade nasıl yapılıyor?

Siparişinizin teslim tarihinden itibaren 14 gün içerisinde müşteri ilişkilerimizle iletişime geçerek iade talebinde bulunabilirsiniz.

Ürün hasarlı çıkarsa ne yapmalıyım?

Teslimat sırasında siparişinizin kontrolünü kargo görevlisinin yanında yapmanız ve herhangi bir hasarlanma durumunda görevliye tutanak tutturmanız gerekmektedir. Hasarlı veya bozuk olduğuna dair tutanak tutturulmayan ürün/ürünlerin iadesi maalesef kabul edilmemektedir.